ما معتقدیم که سه شایستگی اصلی وجود دارد که هر مالک و تیم مدیریت یک کافه یا رستوران موفق و سودآور باید آنها را ایجاد و حفظ کند. این شایستگی‌ها شامل اجرای سیستم‌های موثر، ایجاد یک فرهنگ قوی و مثبت و مهارت‌های کسب‌وکار است.

برندینگ فرآیند ایجاد یک درک قوی و مثبت در ذهن و قلب مخاطبان است که از ترکیب عناصری مانند هویت‌های بصری، شاخصه‌های طراحی، بیانیه ماموریت، چشم انداز، وعده برند و یک تم ثابت در تمام ابعاد کسب و کار به وجود می‌آید. برندینگ به کسب و کارها کمک می‌کند تا با جلب نظر مشتریان وفادار، خودشان را از رقبا متمایز سازند.

واژه دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) از 20 سال پیش تا کنون در سایه مدیریت تبلیغات و بازاریابی قرار گرفته است. ولی با گسترش دانش IT در سال‌های گذشته، بالا رفتن درصد استفاده از فضای مجازی و آنلاین بودن در شبکه‌های اجتماعی امروزه حوزه دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

مدیریت عبارت است از فرایند به‌کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی زیر نظام ارزشی پذیرفته شده آن جامعه با عنایت به اصولی چون برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل و نظارت بر اساس هدف‌های از پیش تعیین شده.

راه‌اندازی استارتاپ یکی از ایده‌های جذاب برای رشد اقتصادی، جذب سرمایه‌گذاری و کسب سود است.