DBA جنرال

معرفی دوره

این دوره با هدف ارائه یک دیدگاه گسترده و کامل از مدیریت کسب و کارها ارائه می‌شود. شما در این دوره با مفاهیم اساسی مدیریت، روش‌های تحقیق در علوم مدیریت، و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها آشنا می‌شوید.

کاتالوگ DBA جنرال

دوره‌های DBA با ساختاری کاربردی، تلاش می‌کنند تا موضوعات را با دانش و مهارت روز مدیریتی ترکیب کنند، به طوری که افرادی که در دوره‌های آموزشی DBA شرکت کرده‌اند، قادر می‌شوند برای خودشان و سازمانی که در آن مشغول به فعالیت هستند، استراتژی‌های مناسب اتخاذ کنند، بحران را مدیریت کنند، نسبت به ماندگار کردن کسب و کار برنامه ریزی کنند، با تغییر بینش و نگرش مدیریتی خود به صورت موثر به بررسی مشکلات و ارائه راه حل بپردازند و تاثیرات مثبتی در سازمان به همراه بیاورند. 

 

دوره DBA جنرال موسسه بهار چیست؟

دوره‌های DBA برخلاف دوره‌های PhD که افراد را برای انجام تحقیق و تدریس در دانشگاه ها آماده می‌سازند، به دانش آموختگان کمک می‌کند تا با استفاده از تحقیق در عمل به ویژه در سازمان‌هایی که خود دانش‌پژوهان در آن‌ها مشغول به کار هستند، به مدیریت حرفه خود بپردازند.

پس از گذراندن دوره MBA، دانش‌پژوهانی که با اصول پایه و بنیادین مدیریت آشنا شده اند، کارهای تیمی متعدد در پروژه‌های عملی سازمان‌های خود انجام داده اند و قدرت تصمیم‌گیری خود را ارتقا داده اند، با هدف ارتقای بینش و نگرش در کسب و کارها بر حسب علاقه‌مندی یا حیطه کاری خود در سطح عالی مدیریت کسب و کار  DBA وارد می‌شوند.

سرفصل‌های دروس دوره DBA جنرال، حوزه‌های جدا از هم هستند که پیش نیاز و پس نیاز نخواهند بود و هر حوزه به به بیان بخشی از سطح مدیریت عالی کسب و کار خواهد پرداخت.

 

دوره DBA حضوری: 

این دوره‌های DBA مختص مدیران کسب و کاری است که قصد دارند همزمان با فعالیت‌های مدیریتی و حرفه‌ای خود برای تکامل نگرش خود در حوزه مدیریت حرفه‌ای کسب و کار، تحصیل و پژوهش کنند. دانش‌پژوهان در گروه‌ها و کدهای مشخص وارد دوره می‌شوند و بدین ترتیب ارتباط حرفه‌ای بین ایشان شکل می‌گیرد. این ارتباطات یکی از ارزشمندترین خروجی این دوره برای افراد است. طبیعتا محتوای ارائه شده در این دوره نیز کاربردهای بسیاری برای ایشان دارد. همچنین پرداختن به پارادیم‌های مدیریت کسب و کار می‌تواند دریچه فرصت جدیدی پیش روی ایشان قرار دهد.

 

دوره DBA آنلاین:  

دوره DBA غیرحضوری برای آن دسته از فعالین حوزه کسب و کار طراحی شده که از نظر جغرافیایی با محدودیت‌هایی مواجه هستند. دوره DBA  آنلاین مدرکی مشابه مدارک دوره‌های حضوری دارد. دوره‌های DBA آنلاین به دو صورت برخط و غیر برخط برگزار می‌شوند. به این شکل که در برخی از دوره‌ها دروس از قبل توسط اساتید ضبط شده و به متقاضیان ارائه می‌شود و صرفا جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در برخی دیگر از دوره‌های DBA آنلاین تمامی کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. این دوره‌ها معمولا سریع‌تر از دوره‌های حضوری به اتمام می‌رسند.

سرفصل های دوره

 • مدل های ذهنی مدیران موفق
 • آینده پژوهی راهبردی (فردی و سازمانی)
 • استراتژی پیشرفته و مدل کسب و کار
 • نوآوری در کسب و کار
 • کارآفرینی در کسب و کار
 • رفتار سازمانی و منابع انسانی پیشرفته
 • مدیریت پیشرفته سرمایه گذاری و بورس
 • بازاریابی و برندینگ پیشرفته
 • مسئولیت اجتماعی و تصمیم گیری
 • توسعه کسب و کار
chevronRight chevronLeft

شرایط ورود به دوره

1. پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری

2. دارا بودن مدرک MBA ؛ یا کارشناسی ارشد رشته های تحصیلی مرتبط ( مدیریت، اقتصاد،صنایع )

3. رزومه کاری مفید ( بررسی در جلسه مشاوره و مصاحبه حضوری یا آنلاین )

تقویم آموزشی دوره

عنوان دوره طول دوره زمان برگزاری زمان شروع وضعیت ثبت نام ظرفیت دوره

دریافت مشاوره

*
نام خود را وارد کنید.
*
نام خانوادگی خود را وارد کنید.
ایمیل خود را وارد کنید.
*
شماره تماس خود را وارد کنید.
فیلد ضروری
پیام خود را وارد کنید.

ارسال اطلاعات به معنی ثبت نام قطعی نیست، کارشناسان آموزش برای تایید با شما تماس خواهند گرفت

به اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره نیاز دارید؟کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سایر دوره ها

DBA گردشگری

این دوره برای افرادی است که به دنبال مدیریت کسب و کارهای گردشگری و صنعت سفر هستند. شما در این دوره با روش‌های بازاریابی گردشگری، مدیریت مقصدها، و مدیریت خدمات گردشگری آشنا می‌شوید.

 • یک ساله

DBA جنرال

این دوره با هدف ارائه یک دیدگاه گسترده و کامل از مدیریت کسب و کارها ارائه می‌شود. شما در این دوره با مفاهیم اساسی مدیریت، روش‌های تحقیق در علوم مدیریت، و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها آشنا می‌شوید.

DBA استراتژی

این دوره برای افرادی است که به دنبال توسعه استراتژی‌های موثر برای سازمان‌ها هستند. شما در این دوره با تحلیل رقبا، ایجاد استراتژی‌های رقابتی، و مدیریت تغییر آشنا می‌شوید.

DBA دارویی

این دوره برای افرادی است که به دنبال درک عمیقی از صنعت دارویی و مهارت‌های مدیریتی در این زمینه هستند. شما در این دوره با چالش‌ها و فرصت‌های منحصر به فرد این صنعت، مدیریت زنجیره تأمین، و بازاریابی دارویی آشنا می‌شوید.

DBA برند

در این دوره، شما با اهمیت ساخت و تقویت برند در بازار مدرن آشنا می‌شوید. شناخت مشتریان، ارتباطات برند، و استراتژی‌های بازاریابی برای تقویت برند از جمله موضوعاتی است که در این دوره بررسی می‌شوند.

chevronLeft