MBA بازاریابی

معرفی دوره

این دوره برای افرادی است که به دنبال یادگیری راهبردها و تکنیک‌های حرفه ای، تخصصی و جدید در زمینه بازاریابی هستند. شما با آخرین روش‌ها و ابزارهای بازاریابی آشنا می‌شوید و نحوه تبلیغات مؤثر و ارتباط با مشتریان را فرا می‌گیرید.

کاتالوگ MBA بازاریابی

حرکت پرشتاب جوامع به سمت فضاهای دیجیتال، کانال‌های توزیع و فروش نوین، تنوع بالای محصولاتی که همگی برای پاسخ‌گویی به یک نیاز طراحی شدند، همگی چشم‌انداز و چگونگی بازاریابی و فروش محصولات ما را تغییر می‌دهند. برای رقابت در این شرایط باید به بازارهای جدید دسترسی پیدا کنیم، با رقبای جدید مقابله کنیم و از همه مهمتر با نگاهی خلاقانه و رویکردی جدید بازاریابی و مدیریت بازاریابی کنیم.

 

دوره MBA بازاریابی موسسه بهار چیست؟

گرایش MBA بازاریابی سال‌هاست به یکی از دوره‌های محبوب MBA نزد کارکنان و کارفرمایان این حوزه تبدیل شده است. با تغییرات روزافزون شرایط بازار و حرکت به سوی فضاهای دیجیتال، بیشتر کسب و کارها با تیم‌های بازاریابی داخلی متخصص خود در تلاشند افراد بیشتری را به سمت کسب و کارشان سوق دهند.

دنیای بازاریابی شامل تخصص‌ها و بخش‌های بسیار زیادی است، که در طراحی دوره‌ی MBA بازاریابی موسسه بهار تلاش شده تا اکثر این بخش‌ها پوشش داده شود. MBA بازاریابی موسسه بهار شما را بیش از پیش برای فعالیت در حوزه های بازاریابی آماده می‌کند. در این دوره MBA بازاریابی مهارت‌هایی از قبیل، ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازار و بازاریابی، مدیریت و مهندسی فروش، مذاکره، استراتژی‌های بازاریابی، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغی، برند سازی و ... به شما آموزش داده می‌شود.

از طرف دیگر برخی از سرفصل‌های این دوره به مفاهیم و مهارت‎‌های کلی مدیریت کسب و کار می‌پردازد ( از جمله مفاهیم کاربردی مدیریت، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، افتصاد و .. ) تا دانش آموختگان چه به عنوان مدیر یا فعال حوزه بازاریابی، چه به عنوان مدیرعامل بتوانند با دیگر بخش‌ها به خوبی همکاری کنند.

 

چرا MBA بازاریابی موسسه بهار؟

ماهیت مدیریت بازاریابی بسیار گسترده است و در واقع شامل همه چیز و همه کس، از هنر و طراحی تا رفتار انسان‌ها و مهارت‌های ارتباطی. این بدان معناست که تقریبا در تمامی کسب و کارها مدیریت بازاریابی یکی از نقش‌های کلیدی و بسیار مهم می‌باشد.

همانطور که گفته شد دنیای کسب و کار به صورت مداوم در حال تغییر است. دوره MBA بازاریابی موسسه بهار به گونه‌ای طراحی شده است که شما را قادر می‌سازد به رهبری این تغییرات و تبدیل چالش‌ها و فرصت‌های بازار به مزیت رقابتی کسب و کارتان و حرکت به سوی پیشرفت. این دوره آخرین ترندهای بازاریابی را به شما آموزش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا آموزش کاملی از مدیریت بازاریابی و مدیریت کسب و کار ببینید و همچنین بینش جدیدی در مورد برند و کسب و کارتان کسب کنید.

 

مخاطبین MBA بازاریابی موسسه چه کسانی هستند؟

دانش آموختگان دوره MBA بازاریابی موسسه بهار تنها برای فعالیت در حوزه بازاریابی آماده نمی‌شوند، بلکه آنها این آمادگی را دارند تا به عنوان مشاور، تحلیل‌گر بازار و یا حتی مدیر یک کسب و کار فعالیت کنند و یا شاید به سمت تاسیس یک کسب و کار جدید با ایده‌ای جذاب بروند. با این حال احراز سمت مدیر بازاریابی یک کسب و کار بزرگ همیشه برای دانش‌آموختگان دوره MBA بازاریابی بهار جذاب بوده است که در زمره افراد زیر قرار می‌گیرند.

 • مدیران و فعالین حوزه بازاریابی در کسب و کارها
 • علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی
 • فعالین حوزه بازاریابی که به دنبال احراز سمت مدیر بازاریابی در کسب و کار فعلی خود هستند.
 • مدیران و کارکنان شرکت‌هایی که خدمات بازاریابی و تبلیغاتی ارانه می‌دهند.
 • مشاورین حوزه بازاریابی و تبلیغات
 • افرادی که در حوزه تولید محتوا برای کسب و کارها در حال فعالیت هستند.

سرفصل های دوره

 • سمینار مفاهیم نوین مدیریت
 • رفتار سازمانی
 • مدیریت منابع انسانی
 • مهارتهای نوین و کاربردی مدیریت
 • مدیریت استراتژیک
 • اصول بازاریابی
 • اصول و فنون مذاکره
 • بودجه و مالی
 • اقتصاد و حسابداری
 • تحقیقات بازاریابی
 • برندینگ
 • مهندسی فروش
 • کارگاه مارکتینگ پلن
 • مدیریت تحول در سازمان
chevronRight chevronLeft

شرایط ورود به دوره

1. داشتن مدرک کارشناسی

2. پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری

تقویم آموزشی دوره

عنوان دوره طول دوره زمان برگزاری زمان شروع وضعیت ثبت نام ظرفیت دوره
MBA بازاریابی ایام هفته ۱۲ ماه

سه روز در هفته روزهای زوج
ساعت ۱۷:۳۰ الي ۲۰:۳۰

1403/02/19 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام
MBA بازاریابی پایان هفته ۱۲ ماه

پنجشنبه ها ساعت ۱۴ الی ۲۰
جمعه ها ساعت ۹ الی ۱۳

1403/02/27 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام
MBA بازاریابی پایان هفته ۱۲ ماه

پنجشنبه ها ساعت ۱۴ الی ۲۰
جمعه ها ساعت ۹ الی ۱۳

1403/03/03 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام
MBA بازاریابی ایام هفته ۱۲ ماه

سه روز در هفته روزهای زوج
ساعت ۱۷:۳۰ الي ۲۰:۳۰

1403/04/18 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام
MBA بازاریابی پایان هفته ۱۲ ماه

پنجشنبه ها ساعت ۱۴ الی ۲۰
جمعه ها ساعت ۹ الی ۱۳

1403/05/05 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام
MBA بازاریابی ایام هفته ۱۲ ماه

سه روز در هفته روزهای زوج
ساعت ۱۷:۳۰ الي ۲۰:۳۰

1403/05/17 در حال ثبت نام 30 پیش ثبت نام

دریافت مشاوره

*
نام خود را وارد کنید.
*
نام خانوادگی خود را وارد کنید.
ایمیل خود را وارد کنید.
*
شماره تماس خود را وارد کنید.
فیلد ضروری
پیام خود را وارد کنید.

ارسال اطلاعات به معنی ثبت نام قطعی نیست، کارشناسان آموزش برای تایید با شما تماس خواهند گرفت

به اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره نیاز دارید؟کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سایر دوره ها

MBA استارتاپ

این دوره برای کارآفرینان و موسسان استارتاپ‌ها است که به دنبال ایجاد، رشد و موفقیت استارتاپ‌های خود هستند. شما در این دوره با روش‌های شناسایی مزیت رقابتی، مدیریت ریسک، و جذب سرمایه آشنا می‌شوید.

 • یک ساله

MBA فروش

این دوره برای افرادی است که به دنبال بهبود مهارت‌های فروش و ارتباط با مشتریان هستند. شما در این دوره با روش‌های ارتباطی موثر، فنون مذاکره، و استراتژی‌های فروش پرفروش آشنا می‌شوید.

 • یک ساله

MBA کافه و رستوران

این دوره برای افرادی است که به دنبال توسعه و مدیریت کافه و رستوران‌ها هستند. شما در این دوره با مفاهیم مدیریت خدمات غذایی، مدیریت عملیات رستوران، و بازاریابی در این صنعت آشنا می‌شوید.

MBA گردشگری

این دوره برای افرادی است که به دنبال مدیریت کسب و کارهای گردشگری و صنعت سفر هستند. شما در این دوره با روش‌های بازاریابی گردشگری، مدیریت مقصدها، و مدیریت خدمات گردشگری آشنا می‌شوید.

 • یک ساله

MBA برند

در این دوره، شما با اهمیت ساخت و تقویت برند در بازار مدرن آشنا می‌شوید. شناخت مشتریان، ارتباطات برند، و ایجاد ارزش برای مشتریان از جمله موضوعاتی است که در این دوره بررسی می‌شوند.

chevronLeft