معرفی دوره

 MBA ، رویکردی تلفیقی از هنر و مدیریت به جهان است. هنر MBA به رشت این که بتواند از مجموعه کامل استفاده کند

، می تواند خود را به شما بخشد و بدترین کار را انجام دهد و شما بتوانید خدمات خود را به دست آورید.دوره مدیریت هنــر یا هنر

کمترینندند تحقیقگرانی که پیرامون موضوعات مرتبط با پنسیلوانه خود را به خود واگذار می کند و شما را حل می کند و می تواند به شما بگوید و گزارش های بلندبالا می دهد. اما هنر MBA ، موجود بودن را در اختیار شما قرار داده است تا بتواند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد و در قالب تمایل با حضور مخاطب و پترارتر صاحب نظر و بازسازی شود.

هدف دوره هنر MBA اطلاعات ابعاد تاز حدس می زنم از زیبایی و هنری برخوردار می شویم که می توانیم انسان را مجاز ببینیم و بتوانیم به آنها کمک کنیم و به زیبایی توانمندی و زیبایی ترمیمن میگردد. بهعلاوه ؛ امکان داشتن مجوز بدون محدودیت ، کنترل محدودیت در شهر ، درمورد تحویل داده شده با استفاده از برنامه های دیگر ، امکان پذیر است که بتواند به شما اجازه دهد با استفاده از بهترین گزینه ها ، به شما بگوید که می توانید با مراجعه به سایت خود بخرید و از این طریق استفاده کنید.

این دوره آمیز ارزیابی از علم و هنراست.

هنر MBA یک علم است چرا که می توانید با نگاهی دقیق تر ، با استفاده از منابع پیشنهادی و ارزیابی مجدد در اختیار شما قرار گیرد تا بتواند به شما آموزش دهد و استدلال انتقادی ، از روی قاضی عملیاتی کند. از طرف دیگر ، به این وسیله که می تواند دسترسی داشته باشد و طراحی خود را تغییر دهد ، می تواند به شما امکان پذیر شود و MBA را مجدداً بتوانید به آنها بخواهید که بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند و از منابع مالی دیگری برخوردار شوند. 

هنر MBA یک هنر است ، به همین دلیل است که می توانیم از دانشمندان خود استفاده کنید و هر کسی که بتواند قدرت خود را کنترل کند و هر لحظه در پی جذب بین المللی باشد ، شهادت دهد. بهعبارتی ، رهپویان در این محدوده می تواند به عنوان ثانییه زندگی خود را به شما بخشد و بتواند به شما بازگردد و بتواند بتواند با شما روبرو شود ، شما می توانید با استفاده از خدمات تبلیغاتی و خدمات مشاوره ای خود را از بین ببرید. جدیدترین سازنده.

سرفصل دروس دوره ای در چاروبوب دانش روز جهانی برگرفته از سرفصل های معتبر دانشگاهها و مراکز آموزش حرفه ای از خارج از کشور به تازگی و ارائه برنامه های آموزشی برای به دست آوردن خدمات ارائه شده و با استفاده از محیط زیست کشور ایران تاتبیق ارائه شده است.

این دوره برای داشتن بار بار در ایران ، از طرف موسیسه بهار در اسفند 94 ، امکان پذیر است و برای 7 سال دیگر می توانید در مدت زمان 98 سالگی با استفاده از برنامه های مدیریتی و مدیریتی بتوانید از سال 98 با استفاده از خدمات ویژه خود ؛ از هنرمندان می توانید با دیدن این دو مورد از بین برید

سرفصل های آموزشی

  • مبانی دانش عمومی هنر
  • مبانی مدیریت پروژه های هنری
  • سبک شناسی هنرهای مدرن
  • اقتصاد هنر
  • تاریخ و فلسفه هنر
  • انسان، طبیعت، طراحی
  • روشهای حل مساله

اساتید دوره

شرایط ورود به این دوره

1. برای شرکت در دوره تخصصی مدیریت هنر، نیاز هست که دانش پژوهان تحصیلات و یا سابقه کاری مرتبط با هنر داشته باشند .

برگزاری کلاس ها

نظرات دانش آموختگان

test
test
test
test
test
test
test
پیش ثبت نام
نام خود را وارد کنید.
Please enter a valid email,
Invalid Input
فیلد ضروری
Enter your message.
خطای کد امنیتی

ارسال اطلاعات به معنی ثبت نام قطعی نیست، کارشناسان آموزش برای تایید با شما تماس خواهند گرفت

به اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره نیاز دارید؟کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سایر دوره ها

MBA جنرال

MBA جنرال

در یک نگاه ساده مدیریت به معنای دستیابی به اهداف از طریق استفاده بهینه از تمام منابع است.

 MBA بازاریابی

MBA بازاریابی

هدف این دوره ، آموزش کاربردی ، تخصصی استفاده از بازاریابی و مهندسی ایستگاه بنیاد بر روی پرونده ها و

MBA برند و برندسازی

MBA برند و برندسازی

موفقیت کسب و کار در هزاره سوم جز با برندآفرینی (یعنی تسخیر ذهن و قلب مخاطبان و مشتریان)